دستگاه تولید شمع وارمر

دستگاه تولید شمع وارمر


به طور سنتی ماشین آلات دستگاه تولید شمع وارمر به صورت مکانیکال و دستی و با تیراژ تولیدی پایین ساخته می شوند،که همین امر موجب اتلاف وقت ،هدررفت بیشتر مواد اولیه ، تولید کمتر و نیاز به نیروی انسانی بیشتر می شود.همین معایب و کاستی ها در ماشین آلات سنتی شمع سازی و نیاز بازار به ماشین آلات به روزتر و پیشرفته تر ،گروه ماشین سازی سورا صنعت را در جهت رفع این خواسته ترغیب کرده است.

در حال حاضر دستگاه پرکن خطی تولید شمع وارمر ماشن سازی سورا صنعت اولین دستگاه اتوماسیون شده ی صنعت ماشین سازی شمع در داخل کشور می باشد که قابلیت تولید شمع در تیراژ PCS/MIN 4500 را دارا می باشدکه نسبت به دستگاه های سنتی و قدیمی تر این بخش،دارای4برابر سرعت بیشتر می باشدکه عدد قابل توجهی است.لازم به ذکر است که این اختلاف سرعت در دستگاه پرکن 10 نازله سورا صنعت می باشد که به طبع در سری دستگاه های 20 و40 نازله سرعت تولید شمع وار مر تا 16 برابر تولیددستگاه های سنتی و قدیمی خواهد رسید.

از دیگر ویژگی های دستگاه پرکن خطی تولیدشمع وارمر علاوه بر تیراژتولیدی چندبرابری نسبت به دستگاه های قدیمی تر ،می توان به قابل تنظیم بودن دستگاه در میزان پارافین تزریقی،ابعاد قالب شمع های وارمر،تزریق همزمان تک رنگ یا چند رنگ مختلف به صورت همزمان،تزریق چندرنگ متفاوت داخل کاپه های شیشه ای و استفاده از کاپه های با فرم های مختلف اشاره کرد،که همین ویژگی های ماشین آلات شمع سازی سورا صنعت ، تنوع قابل قبولی نسبت به ماشین آلات وارداتی به وجود آورده است.

در همین راستا با توجه به اینکه گروه ماشین سازی سورا صنعت، اولین و تنها سازنده ی ماشین آلات پرکن خطی شمع وارمر در ایران است،آماده ی همکاری با تولیدکنندگان شمع وارمر جهت طراحی وساخت سفارشی این ماشین آلات متناسب با طرح های سفارشی تولیدکنندگان محترم می باشد.

ویژگی های دستگاه تولید شمع وارمر خطی سورا صنعت :

در حال حاضر دستگاه پرکن خطی شمع وارمر مجموعه ما اولین دستگاه اتوماسیون شده ی صنعت ماشین سازی شمع در داخل کشور می باشد که قابلیت تولید شمع وارمر در تیراژ PCS/MIN 4500 را دارا می باشد که نسبت به دستگاه های سنتی و قدیمی تر این بخش دارای 4تا8 برابر سرعت بیشتر می باشد:

 1. اولین سازنده ی دستگاه شمع وارمر به صورت خطی
 2. مجهز به سیستم حرارتی مستقل جهت تنظیم دمای پارافین
 3. دقت بالای وزن کاپ های پر شده توسط دستگاه
 4. به حداقل رساندن نیروی انسانی در خطوط تولید
 5. صرفه جویی فوق العاده در هزینه های تولید و در نتیجه هزینه کمتر به دلیل ظرفیت بیشتر و نیروی انسانی کمتر
 6. دارای نمایشگر لمسی و سیستم PLC
 7. استفاده از قطعات تزریق آلمانی
 8. دارای مخزن استیل 304
 9. استفاده از رنگ الکترواستاتیک در شاسی دستگاه
 10. دارایی گارنتی 12 ماهه
 11. 124 ماه خدمات پس از فروش
 12. نمایش وضعیت عملکرد دستگاه
 13. دارای سیستم عیب یاب داخلی
 14. دارای شمارنده تعداد کاپه های پر شده
 15. قابلیت افزایش تعداد نازل ها جهت افزایش تیراژ تولید

قیمت دستگاه تولید شمع وارمر :

معیارهای مختلفی بر قیمت نهایی دستگاه شمع  وارمر صنعتی تاثیر می گذارد که از مهمترین آنها می توان به سایز دستگاه، تعداد نارل هاو مواد به کار رفته در ساخت دستگاه اشاره کرد. هر یک از موارد ذکر شده می تواند در قیمت دستگاه موثر باشد. هر شرکتی با توجه به محیط کار و بودجه ای که دارد می تواند یک مدل دستگاه تولید شمع وارمر خریداری کند.بهترین دستگاه های شمع سازی را ازما بخواهید.


 • برق مورد نیاز: با توجه به خواست مشتری تک فاز یا سه فاز
 • توان مصرفی: 2/5 kw
 • ظرفیت مخزن پارافین: ۳۰۰ لیتر
 • وزن دستگاه: 500 kg
 • دما: قابلیت کار در دمای ۰−۲۰۰

شمع سازی

 • پایه های قابل تنظیم دستگاه
 • صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی
 • فن های خنک کننده
 • قیف تخلیه شمع
 • استفاده از اینورتر جهت تنظیم سرعت نوارها

#بهترین کیفیت
#پشتیبانی و سرویس
#ارسال به تمام نقاط کشور