دستگاه خشک کن دو کابین

دستگاه خشک کن دو کابین


در دستگاه خشک کن کابین سورا صنعت جریان هوای گرم تولید شده در کوره ی گازی توسط چند فن قوی در داخل کابین ها به حرکت در می آید .این عمل با یک سیستم کنترل دمای اتوماتیک کنترل می شود.کل دستگاه به نحوی محصور شده است تا بازده حرارتی دستگاه خشک کن از 3 تا 7 درصد سنتی به 35 تا 45 درصد افزایش یابد. این دستگاه می تواند انواع سبزیجات، میوه ها و گیاهان را خشک کند.

دستگاه خشک کن میوه و سبزی دستگاه خشک کن مواد غذایی است که در خشک کردن انواع میوه ها و سبزیجات رواج دارد. عمدتاً از یک سیستم  برای گردش هوای گرم در داخل دستگاه استفاده می کند تا آب میوه ها و سبزیجات را از بین ببرد. برای خشک کردن غذا، سبزیجات، دارو، گیاهان، ادویه جات و میوه ها و غیره کاربرد دارد و دستگاه بسیار مهمی در زندگی روزمره ما است. ما تا به حال 3 نوع دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات را توسعه داده ایم. همه آنها حالت گردش هوای گرم را اتخاذ می کنند. دستگاه خشک کن دو کابین به طور گسترده در پزشکی، شیمیایی، مواد غذایی، کشاورزی و محصولات جانبی، محصولات آبزی، صنایع سبک استفاده می شود.

کاربرد های خشک کن دو کابینی

موارد استفاده از کابینت خشک کن در صنایع غذایی بسیار گوناگون می باشد. امروزه استفاده از محصولات غذایی خشک شده مانند میوه ها، سبزیجات، گیاهان دارویی، گوشت، غذاهای دریایی و … به دلیل ماندگاری طولانی و حمل و نقل آسان، رو به افزایش است و بسیار رایج است. خشک کن دوکابینی یکی از پرکاربردترین خشک کن ها در صنایع غذایی می باشد. اول اینکه در اندازه ها و ظرفیت های مختلفی عرضه می شود که می تواند برای هر نوع کارگاهی مناسب باشد. دوم اینکه مصرف انرژی خشک کن های کابینتی نسبت به انواع دیگر کمتر است. سوما محصول خروجی همگن است. ضمناً قیمت این نوع دستگاه مقرون به صرفه تر می باشد.

مواردمورد استفاده از دستگاه خشک کن کابینتی

دستگاه خشک کن کابینتی در خشک کردن موارد زیر به کار برده می شود:

 1. انواع دمنوش های گیاهی
 2. سبزیجات
 3. گیاهان
 4. خشکبار
 5. ادویه ها
 6. میوه
 7. محصولات دریایی
 8. غلات
Two-cabin drying machine for fruits and vegetables

ویژگی های دستگاه خشک کن کابین

 • تمام قسمت های ساخت و ساز، چرخ دستی ها و سینی ها از استیل 304 ساخته شده اند که خدمات طولانی و سازنده را با حداقل هزینه های نگهداری تضمین می کند.
 • تنظیم دما به صورت خودکار انجام می شود و امکان پردازش با کیفیت بالاتر را فراهم می کند
 • تمام فلپ ها برای عملکرد دستی ساده ساخته شده اند
 • فرآیند آماده سازی مداوم که امکان درمان دسته های کوچکتر محصولات را فراهم می کند
 • قابلیت انجام عملیات در دمای پایین بدون تخریب کیفیت

قیمت خشک کن دو کابین

قیمت دستگاه  خشک کن بسته به مواردی مانند اندازه و ابعاد واحد، مواد مورد استفاده در ساخت واحد، تکنولوژی مورد استفاده و عوامل مختلف دیگر متفاوت است. البته انواع خشک کن های دو کابین سورا صنعت در تکنولوژی ساخت، کیفیت مواد مصرفی، پشتیبانی و خدمات رسانی متخصصان این شرکت یکسان بوده و تنها چیزی که در قیمت تفاوت دارد سایز دستگاه ها می باشد. . خشک کن های بزرگتر که حجم ورودی بیشتری نیز دارند به طور قابل توجهی گرانتر از خشک کن های کوچکتر هستند.

لازم به ذکر است که این مجموعه به درخواست مشتری مدل های مختلفی از دستگاه خشک کن را تولید می کند که قیمت آن ها طبق محاسبات توافقی می باشد.

سورا صنعت سازنده و تولید کننده خشک کن های صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی می باشد. قیمت دستگاه های خشک کن میوه بر اساس نوع و ظرفیت متفاوت است.

با توجه به عدم ثبات در بازار قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید دستگاه ها که مستقیماً بر قیمت دستگاه خشک کن تأثیر می گذارد، امکان گزارش قیمت دقیق در وب سایت وجود ندارد. اما لیست قیمت و کاتالوگ دستگاه های خشک کن میوه و سبزیجات و سایر دستگاه ها را می توانید به راحتی از طریق واتس اپ، تلگرام، ایمیل یا تلفن دریافت کنید.

با تماس با کارشناسان و مشاوران مجمعه ی ما ، مشاوره تخصصی رایگان در زمینه راه اندازی خطوط تولید خشکبار، انتخاب ماشین آلات مناسب، میزان سرمایه مورد نیاز برای کار و … دریافت خواهید کرد.


 • برق مورد نیاز: 3 ~ 380 v
 • توان مصرفی: 5 kw
 • ظرفیت: 50 – 100 kg
 • ارتفاع دستگاه : 2400 cm
 • وزن دستگاه: 700 kg

 • امکان طراحی و ساخت در ابعاد و ارتفاع مورد نیاز
 • امکان ساخت دستگاه به صورت تماما استیل
 • امکان ساخت گاری اضافه

#بهترین کیفیت
#پشتیبانی و سرویس
#ارسال به تمام نقاط کشور