سورا صنعتشرکت سورا صنعت، در سال 1397 توسط تعدادی از دانش‌آموختگان دانشگاه انقلاب اسلامی تهران با هدف به‌کار‌گیری دانش نوین مهندسی در صنعت ماشین سازی کشور تاسیس گردید. اهداف شرکت متشکل از مجموعه ای خلاق و همراه با دانش روز دنیا به منظور برطرف کردن بخشی از نقصان های اساسی صنعت ماشین سازی کشور تعیین گردیده است.

شرکت سورا صنعت ، باهدف کارآفرینی و در راستای طراحی و ساخت ماشین آلات مورد نیاز در بخش صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی با استفاده از مرغوب ترین قطعات و بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان ارایه می دهد.

شرکت سورا صنعت در زمینه طراحی ، ساخت و مشاوره انواع ماشین آلات مواد غذایی و بسته بندی در خدمت مشتریان گرامی می باشد. از تولیدات این شرکت میتوان به ماشین آلات خطوط تولید و بسته بندی حبوبات ، خشکبار ، آجیل غلات ، ادویه جات ، قند و شکر ، چای تی بگ ، نمک تصفیه شده ، چیپس و پفک ، گندم و جو ، میوه و سبزیجات و صیفی جات و شکلات و غیره اشاره نمود.

شرکت سورا صنعت با توجه به تنوع ماشین‌آلات خود ، توانایی تولید بر اساس استانداردهای ملی با کیفیت و کارایی بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پشتیبانی و خدمات پس از فروش ویژه خود را دارد . همچنین با برخورداری از پرسنل متخصص و مجرب و با تجربه و با دانش بالا که به یاری هم، مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول و برطرف کردن نیازهای صنعت کشور پیش می‌برند.
#بهترین کیفیت
#پشتیبانی و سرویس
#ارسال به تمام نقاط کشور