دستگاه کیسه پرکن پودری

دستگاه کیسه پرکن پودری


امروزه دستگاه ها و تجهیزات زیادی در صنعت بسته بندی طراحی و ساخته می شوند که هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند. یکی از دستگاه های اصلی در این صنعت دستگاه پرکن می باشد که کاربرد فراوانی دارد

دستگاه کیسه پرکن پودری از مهم ترین ماشین آلات پرکن است که برای بسته بندی و پرکردن انواع مواد پودری مانند آرد ، شکر ،کود های شیمیایی و انواع ادویه جات و … در وزن های 5 تا 50 کیلو گرم درون کیسه استفاده می‌شود.دستگاه کیسه پرکن پودری ، که از سیستم وزن کشی لودسل استفاده می کند، محصولات را به دقت وزن می‌کند و سپس بسته بندی می‌کند.از تجهیزات همراه دستگاه کیسه پرکن پودری می توان به نوار نقاله ودستگاه دوخت کیسه اشاره کرد.این دستگاه دارای مکانیزم پنوماتیک است و یک عملکرد لودس با برق plc دارد و با رنگ الکترو استاتیک و با برق مصرفی سه فاز یا تک فاز می باشد.

دستگاه پرکن با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی ارزیابی می شود که از جمله عوامل مهم در قیمت کیسه دستگاه پرکن می توان به جنس بدنه، حجم دستگاه، سرعت و دقت دستگاه پرکن اشاره کرد.به همین دلیل قبل از تهیه  دستگاه کیسه پر کن پودری ابتدا باید به این عوامل توجه کنید تا در تهیه و انتخاب دستگاه مشکلی نداشته باشید، همچنین می توانید برای پیشنهاد مناسب ترین دستگاه از کارشناسان تجهیزات سورا صنعت  رایگان دریافت کنید.

نحوه کارکرد دستگاه کیسه پرکن پودری

ابتدا اپراتور کیسه را در خروجی مواد قرار داده و با فشار دادن میکرو سوئیچ اهرم پنوماتیک دستگاه عمل کرده و کیسه را گرفته و تا پروسه تزریق انجام می گیرد تا به وزن اول برسد سپس تزریق با آهسته انجام می شود تا به وزن نهایی برسد. پس از اینکه مواد داخل کیسه به وزن تعیین شده رسید، د بازویی کیسه را پس از زمان تعیین شده رها می کند و چرخه پر کردن بعدی انجام می شود.

ویژگی های دستگاه کیسه پرکن پودری

 1. دستگاه های پرکن پودری معمولا به یک بالابر هم مجهز هستند که روند پرکردن و بسته بندی را سرعت می‌بخشند.
 2. از تجهیزات دیگر دستگاه پرکن پودری، دستگاه نوار نقاله می باشد.
 3. دستگاه کیسه پرکن پودری برای کیسه های   در وزن 5 ، 10 ، 15 ،25 و 50 کیلوگرم مناسب
 4. امکان ساخت بدنه با جنس آهن و استیل بنابه سفارش
 5. سرعت و ظرفیت دستگاه پرکن پودری به طور میانگین 120 تا 240 کیسه در ساعت
 6. رنگ الکترواستاتیک
 7. مجهز به سیستم HMI

قیمت دستگاه کیسه پرکن پودری

دستگاه پرکن می تواند یکی از مهم ترین تجهیزات بسته بندی و خطوط تولید محصولات مواد غذایی باشد، زیرا فرآیند بسته بندی و تولید محصول به سریع ترین زمان برساند و فرآیند را کاملاً بهداشتی به پایان می رساند. دستگاه پرکن پودر برای محصولات به صورت پودر استفاده می شود. این محصولات به انواع مختلفی از جمله دستگاه پرکن پودری تمام اتوماتیک، دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند. مشتریان  گرامی بر اساس میزان فعالیت و حجم تولید می توانند این محصول را خریداری کنند.


 • برق مورد نیاز: ۳ ~ ۳۸۰ v
 • توان مصرفی: 4 kw
 • ظرفیت مخزن: 1000 – 500 kg
 • تعداد بسته بندی: 4 تا 8 bpm
 • طول نوار نقاله : 3 متر
 • وزن دستگاه: 950 kg

 • نوار نقاله
 • سیستم دوخت پنوماتیک یا دوخت سر دوز
 • ساخت قیف خروجی بار بر اساس کیسه مشتری

 • امکان افزودن اینورتر جهت کنترل متغیر سرعت حرکت نوار نقاله
 • امکان ساخت دستگاه به صورت تماما استیل

#بهترین کیفیت
#پشتیبانی و سرویس
#ارسال به تمام نقاط کشور